Субота
Піщівський ДНЗ
Головна Батьківська сторінка Реєстрація Вхід

Форма входу

У ДНЗ «Сонечко» діють вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування в ньому ваших дітей.

ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу - до 8.30 та забирати до 18.00.

2. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого.

3. Приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною,  повідомляти вихователя про самопочуття дитини вдома.

4. Своєчасно повідомляти вихователя та адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ.

5. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час.

6. Вносити встановлену плату за утримання дитини в навчальному закладі до 25 числа поточного місяця

7. Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким Ви доручаєте забрати дитину з дошкільного закладу. Таке доручення оформляється письмовою заявою батьків або осіб які їх заміняють.

8. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу
НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ, БАТЬКАМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

Документи, які потрібні для оформлення в ДНЗ:

-  заява від батьків або осіб, які заміняють їх;

-  копія свідоцтва про народження дитини;

- індивідуальна  картка дитини з проходженням загального медичного огляду форми №26

-  картка про проведені профілактичні щеплення форми №63

Чи можуть прийняти дитину в дНЗ без медичної довідки?

НІ. Тому, що відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305, а також ст.15 Закону України від 06.04.2000р. "Про захист населення від інфекційних хвороб" прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.

Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також, якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.
Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється!

«  Вересень 2017  »

Піщівський ДНЗ © 2017