Субота
23.09.2017, 17:32
Піщівський ДНЗ

Головна » 2016 » Січень » 7 » Перший ЮВІЛЕЙ у Сонечка (нам уже 10 років)
Перший ЮВІЛЕЙ у Сонечка (нам уже 10 років)

20 грудня 2005 року будо дано старт роботі оновленого дошкільного закладу у селі Піщів.

Радо зустрів гостей, наш гамірний садочок, на веселому святі присвяченому 10-ій річниці Дня народження Піщівського дошкільного навчального закладу «Сонечко».

Беззаперечно, що повновладними господарями дитячого садочка є діти. І право розпочати святковий захід було надано саме нашим вихованцям. Діти готувалися старанно. Гарно вивчили пісні і вірші про садочок, підготували танок. За свої старання отримали багато подарунків і солодощів.

Приємно було бачити у залі обличчя тих, для кого стіни нашого закладу у різний час були рідними. Це перша завідуюча Нестерчук Тетяна Анатоліївна, колишній сільський голова Мартинюк М.М. Привітати рідний дитячий садок з ювілеєм прийшли колишні його вихованці.

Поділилася спогадами про відновлення роботи ДНЗ директор школи Горлата Л.С. Привітав діток і батьків та подарував подарунки місцевий священник отець Сергій.

Хрещеними батьками нашого закладу були названі - Лідія Степанівна Горлата та Павло Олександрович Кравчук (голова с./ради). Звісно, що хрещені батьки прийшли з подарунками. Сільська рада подарувала садочку нового ноутбука, холодильника і ігровий майданчик.

Кожного дня приводять батьки в садочок своїх діток. Колектив садочка дуже вдячний батькам за те, що вони довіряють нам найцінніше, що є у житті – своїх діток. Життя ваших дітей проходить на наших очах. Життя колективу ДНЗ проходить на очах батьків.

Сюрпризом для всіх працівників був фільм «Один день із життя садочка» відзнятий за участю батьків.

Є люди, які не часто з’являються на святкових заходах, адже за щоденними турботами їм просто ніколи. Ми хочемо подарувати щирі слова подяки нашим спонсорам.

Гальчук Валентині Дмитрівні

Медяному Володимиру Анатолійовичу

Демчуку Володимиру Васильовичу

Лук’янцю Олексію Івановичу

Роземблат Олені Соломонівні

Усім цим щирим та безкорисливим людям Господь воздасть сторицею за щедрість і добро, подаровані дитячим серцям.

На завершення завідуюча ДНЗ Вознюк Тетяна Михайлівна подякувала всім присутнім за добрі слова, за теплі привітання, за чудові подарунки. Запросила приходити в дошкільний заклад не лише у святкові дні, адже саме в «Сонечку» зростає майбутнє села Піщів.

Наші батьки приготували ще й солодкі подарунки – це домашня випічка, скінчилось свято спілкуванням і спільним чаюванням, як на справжніх ІМЕНИНАХ.

Переглядів: 262 | Додав: sonechkodnz2005 | Рейтинг: 1.5/2
tongue